Jelliott

jelliott
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 0% Final Destination 3 (2006) - Rated 08 Feb 2017
43 11% Cruel Intentions (1999) - Rated 08 Feb 2017
45 12% Without a Paddle (2004) - Rated 08 Feb 2017
65 49% Atlantis: The Lost Empire (2001) - Rated 08 Feb 2017
80 86% Sully (2016) - Rated 08 Feb 2017
64 45% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 08 Feb 2017
64 45% Shaun of the Dead (2004) - Rated 08 Feb 2017
70 66% Spotlight (2015) - Rated 08 Feb 2017
66 53% The Big Short (2015) - Rated 08 Feb 2017
75 76% Shrek 2 (2004) - Rated 08 Feb 2017