JemmaVS

jemmavs
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2020
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% The Book of Henry (2017) - Rated 08 Dec 2020
60 6% Call Me by Your Name (2017) - Rated 08 Dec 2020
98 86% Gossip Girl (2007) - Rated 08 Dec 2020
70 11% Pretty Little Liars (2010) - Rated 08 Dec 2020
85 35% 50 First Dates (2004) - Rated 08 Dec 2020
95 71% Full House (1987) - Rated 08 Dec 2020
90 51% Fuller House (2016) - Rated 08 Dec 2020
90 51% To All the Boys I've Loved Before (2018) - Rated 08 Dec 2020
55 3% A Wrinkle in Time (2018) - Rated 08 Dec 2020
60 6% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 08 Dec 2020