Jenesuispas

jenesuispas
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2012
Location: Illinois, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 16% Lady Vengeance (2005) - Rated 15 Mar 2012
88 36% City of God (2002) - Rated 15 Mar 2012
90 73% Goodfellas (1990) - Rated 15 Mar 2012
89 44% Paprika (2006) - Rated 15 Mar 2012
87 29% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 15 Mar 2012
90 73% The Seventh Seal (1957) - Rated 15 Mar 2012
90 73% The Iron Giant (1999) - Rated 15 Mar 2012
85 16% Almost Famous (2000) - Rated 15 Mar 2012
90 73% Tekkonkinkreet (2006) - Rated 15 Mar 2012
86 25% Never Let Me Go (2010) - Rated 15 Mar 2012