JennSicu79

jennsicu79
Cinema Addict - 1022 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: NJ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

39 28% 12 Years a Slave (2013) - Rated 06 Jul 2015
94 91% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 06 Jul 2015
49 37% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 06 Jul 2015
75 66% Big Fish (2003) - Rated 06 Jul 2015
56 46% Willow (1988) - Rated 06 Jul 2015
46 35% City of God (2002) - Rated 06 Jul 2015
86 78% Reservoir Dogs (1992) - Rated 06 Jul 2015
62 52% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 06 Jul 2015
28 19% Mission: Impossible III (2006) - Rated 06 Jul 2015
0% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 06 Jul 2015