Jennie

jennie
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Straight Talk (1992) - Rated 18 Dec 2015
89 53% Only the Lonely (1991) - Rated 18 Dec 2015
94 76% Thelma & Louise (1991) - Rated 18 Dec 2015
94 76% U.S. Marshals (1998) - Rated 18 Dec 2015
92 66% Sweet November (2001) - Rated 18 Dec 2015
89 53% Jack the Giant Slayer (2013) - Rated 18 Dec 2015
94 76% It Happened One Night (1934) - Rated 18 Dec 2015
93 70% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 18 Dec 2015
98 98% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 18 Dec 2015
94 76% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 18 Dec 2015