Jennifer434

jennifer434
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Horse Whisperer (1998) - Rated 17 Feb 2014
100 Romancing the Stone (1984) - Rated 17 Feb 2014
90 How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 17 Feb 2014
90 Guess Who (2005) - Rated 17 Feb 2014
100 Coyote Ugly (2000) - Rated 17 Feb 2014
100 The Devil Wears Prada (2006) - Rated 17 Feb 2014
100 Sweet Home Alabama (2002) - Rated 17 Feb 2014
100 Six Pack (1982) - Rated 17 Feb 2014
100 Steel Magnolias (1989) - Rated 17 Feb 2014
100 Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 17 Feb 2014