Jerenisugly

jerenisugly
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2013
Location: Yakima, Wa , USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% Die Hard (1988) - Rated 08 Sep 2013
63 19% Waitress (2007) - Rated 30 Aug 2013
70 34% Saw II (2005) - Rated 30 Aug 2013
92 84% Juno (2007) - Rated 30 Aug 2013
73 42% Kung Fu Panda (2008) - Rated 30 Aug 2013
32 11% Doomsday (2008) - Rated 30 Aug 2013
94 96% Fight Club (1999) - Rated 30 Aug 2013
78 50% A Bug's Life (1998) - Rated 30 Aug 2013
89 73% American Beauty (1999) - Rated 30 Aug 2013
92 84% Tropic Thunder (2008) - Rated 30 Aug 2013