Jeseta

jeseta
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2014
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Get Out (2017) - Rated 15 Oct 2017
92 72% It (2017) - Rated 15 Oct 2017
90 61% The Bodyguard (1992) - Rated 11 Feb 2017
96 96% Passengers (2016) - Rated 11 Feb 2017
95 85% The Age of Adaline (2015) - Rated 11 Feb 2017
80 35% La La Land (2016) - Rated 11 Feb 2017
95 85% Alive (1993) - Rated 15 Nov 2016
90 61% The Final Girls (2015) - Rated 03 Sep 2016
80 35% The Grey (2012) - Rated 28 Aug 2016
75 27% The Legend of Tarzan (2016) - Rated 28 Aug 2016