Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JessGia

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
96 43% The Maze Runner (2014) - Apr 20, 2018
98 51% Law Abiding Citizen (2009) - Apr 20, 2018
98 51% Rushmore (1998) - Apr 20, 2018
100 84% Training Day (2001) - Apr 20, 2018
100 84% Tombstone (1993) - Apr 20, 2018
100 84% Blade Runner (1982) - Apr 20, 2018
95 35% Say Anything... (1989) - Apr 20, 2018
100 84% Get Out (2017) - Apr 20, 2018
100 84% I Love You, Man (2009) - Apr 20, 2018
60 8% The Other Guys (2010) - Apr 20, 2018