JesseJedi

jessejedi
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 70% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 29 Apr 2018
84 60% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 29 Apr 2018
87 66% Spider-Man (2002) - Rated 29 Apr 2018
74 38% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 29 Apr 2018
54 20% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 29 Apr 2018
80 54% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 29 Apr 2018
68 30% A Christmas Story (1983) - Rated 29 Apr 2018
34 14% Spider-Man 3 (2007) - Rated 29 Apr 2018
79 50% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 29 Apr 2018
54 20% Aladdin (1992) - Rated 29 Apr 2018