JessicaJoone

jessicajoone
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2013
Location: Chicago, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am a own a small video production company, make my own films and am a general film lover.

more Recent Ratings

2% Transformers (2007) - Rated 20 Feb 2013
100 95% Brazil (1985) - Rated 20 Feb 2013
95 80% 28 Days Later (2002) - Rated 20 Feb 2013
100 95% The Prestige (2006) - Rated 20 Feb 2013
100 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 20 Feb 2013
95 80% The Rescuers (1977) - Rated 20 Feb 2013
95 80% The Brave Little Toaster (1987) - Rated 20 Feb 2013
90 57% Ponyo (2008) - Rated 20 Feb 2013
90 57% Day & Night (2010) - Rated 20 Feb 2013
90 57% The Rescuers Down Under (1990) - Rated 20 Feb 2013