Jessroulin

jessroulin
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio:

more Recent Ratings

83 86% The Lion King (1994) - Rated 03 May 2015
80 77% Being John Malkovich (1999) - Rated 03 May 2015
66 13% Junebug (2005) - Rated 03 May 2015
78 59% WALL·E (2008) - Rated 03 May 2015
79 68% Die Hard (1988) - Rated 03 May 2015
72 40% 50/50 (2011) - Rated 03 May 2015
84 95% The African Queen (1951) - Rated 03 May 2015
65 4% Titanic (1997) - Rated 03 May 2015
74 50% The Aviator (2004) - Rated 03 May 2015
71 31% Casino Royale (2006) - Rated 03 May 2015