Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jestah

Flick Fan - 82 Film Ratings

Member Since: Feb 3, 2019

Location: New Zealand

more Recent Ratings
86 87% Her (2013) - Mar 17, 2019
73 60% Big Hero 6 (2014) - Feb 10, 2019
40 6% Aquaman (2018) - Feb 10, 2019
90 95% Green Book (2018) - Feb 10, 2019
89 92% The Great Escape (1963) - Feb 10, 2019
74 63% Maverick (1994) - Feb 10, 2019
63 25% Midnight in Paris (2011) - Feb 10, 2019
60 20% Grease (1978) - Feb 10, 2019
69 45% Wonder Woman (2017) - Feb 10, 2019
40 6% Shrek (2001) - Feb 10, 2019