Jesus Rollin

jesus_rollin
Cinema Addict - 1253 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2019
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

28% Touch of Death (1988) - Rated 31 May 2022
14% Odds and Evens (1978) - Rated 31 May 2022
53% The Vault of Horror (1973) - Rated 31 May 2022
62% Night of the Devils (1972) - Rated 31 May 2022
53% Okasu! (1976) - Rated 31 May 2022
11 79% We Still Kill the Old Way (1967) - Rated 31 May 2022
8% Dolly Dearest (1992) - Rated 31 May 2022
20% Mondo cannibale (1980) - Rated 31 May 2022
10 70% Iron Warrior (1987) - Rated 31 May 2022
14% Slumber Party Massacre II (1987) - Rated 31 May 2022