JethroZ

jethroz
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Spectre (2015) - Rated 09 Dec 2016
56 16% Face/Off (1997) - Rated 09 Dec 2016
78 57% The Wolverine (2013) - Rated 09 Dec 2016
71 35% Now You See Me (2013) - Rated 09 Dec 2016
85 85% Hot Fuzz (2007) - Rated 09 Dec 2016
95 97% American History X (1998) - Rated 09 Dec 2016
78 57% Life of Brian (1979) - Rated 28 Nov 2016
85 85% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 28 Nov 2016
83 76% District 9 (2009) - Rated 28 Nov 2016
76 50% Pitch Black (2000) - Rated 28 Nov 2016