Jezethrel

jezethrel
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2016
Location: ?stanbul, Turkey
Age: 23
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% American Horror Story (2011) - Rated 18 Jul 2016
50 5% Dangerous Beauty (1998) - Rated 12 Jul 2016
65 25% Simone (2002) - Rated 10 Jul 2016
78 75% Prisoners (2013) - Rated 09 Jul 2016
72 55% Pleasantville (1998) - Rated 08 Jul 2016
62 15% Hush (2016) - Rated 08 Jul 2016
82 95% Spotlight (2015) - Rated 08 Jul 2016
80 85% Seven Psychopaths (2012) - Rated 08 Jul 2016
68 35% Blue Velvet (1986) - Rated 08 Jul 2016
75 65% Deadpool (2016) - Rated 08 Jul 2016