Jezzer75

jezzer75
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 24% The Social Network (2010) - Rated 19 Sep 2015
90 55% Taken (2008) - Rated 18 Sep 2015
95 89% The Princess Bride (1987) - Rated 18 Sep 2015
90 55% Fargo (1996) - Rated 18 Sep 2015
95 89% The Usual Suspects (1995) - Rated 18 Sep 2015
95 89% Vanilla Sky (2001) - Rated 18 Sep 2015
90 55% Patriot Games (1992) - Rated 18 Sep 2015
90 55% Dead Poets Society (1989) - Rated 18 Sep 2015
95 89% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 18 Sep 2015
90 55% Forrest Gump (1994) - Rated 18 Sep 2015