Jezzikuh

jezzikuh
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2012
Location: Murrieta, ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Night of the Living Dead (1968) - Rated 06 Oct 2012
88 70% Hostel: Part II (2007) - Rated 06 Oct 2012
88 70% The Addams Family (1991) - Rated 06 Oct 2012
75 15% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 06 Oct 2012
92 91% Pet Sematary (1989) - Rated 06 Oct 2012
84 50% Psycho (1998) - Rated 06 Oct 2012
78 27% Prom Night (1980) - Rated 06 Oct 2012
90 83% Silent Hill (2006) - Rated 06 Oct 2012
90 83% Beetlejuice (1988) - Rated 06 Oct 2012
79 33% The Witches (1990) - Rated 06 Oct 2012