JillP

jillp
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2021
Location: Valencia, Valencia, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 21 May 2023
55 17% The Monuments Men (2014) - Rated 21 May 2023
50 12% You (2018) - Rated 21 May 2023
30 2% The Kominsky Method (2018) - Rated 21 May 2023
90 90% Chef's Table (2015) - Rated 21 May 2023
70 22% Victoria & Abdul (2017) - Rated 21 May 2023
82 57% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 05 Sep 2021
40 7% Waterworld (1995) - Rated 05 Sep 2021
78 37% The Lobster (2015) - Rated 05 Sep 2021
80 50% The Reader (2008) - Rated 05 Sep 2021