JimRPh

jimrph
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 58% Sliders (1995) - Rated 22 Apr 2018
95 92% Sense8 (2015) - Rated 22 Apr 2018
94 86% Fringe (2008) - Rated 22 Apr 2018
96 98% The Expanse (2015) - Rated 22 Apr 2018
94 86% Babylon 5 (1994) - Rated 22 Apr 2018
90 70% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 22 Apr 2018
92 79% Sherlock Holmes (2009) - Rated 22 Apr 2018
92 79% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 22 Apr 2018
95 92% Sherlock (2010) - Rated 22 Apr 2018
95 92% 24 (2001) - Rated 22 Apr 2018