Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JimTheFish

Cinema Addict - 1009 Film Ratings

Member Since: Sep 16, 2018

Location: ─░stanbul, Turkey

Bio: Cinephile, Whovian
more Recent Ratings
Check out JimTheFish's...
90 91% Celda 211 (2009) - Jan 15, 2020
50 22% War of the Worlds (2005) - Jan 15, 2020
75 42% The Man in the High Castle (2015) - Jan 15, 2020
85 74% Sherlock: The Abominable Bride (2016) - Jan 15, 2020
80 52% The End of the F***ing World (2017) - Jan 15, 2020
75 42% Who Am I (2014) - Jan 15, 2020
75 42% Me Before You (2016) - Jan 15, 2020
90 91% Contratiempo (2016) - Jan 15, 2020
85 74% I, Daniel Blake (2016) - Jan 15, 2020
90 91% The Salesman (2016) - Jan 15, 2020