Jimbo13

jimbo13
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Alien 3 (1992) - Rated 01 Dec 2015
60 23% Sliding Doors (1998) - Rated 01 Dec 2015
80 78% Event Horizon (1997) - Rated 01 Dec 2015
70 51% Equilibrium (2002) - Rated 01 Dec 2015
55 15% The Fast and the Furious (2001) - Rated 01 Dec 2015
75 65% The Untouchables (1987) - Rated 01 Dec 2015
70 51% Solaris (2002) - Rated 01 Dec 2015
70 51% The Last Samurai (2003) - Rated 01 Dec 2015
65 35% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 01 Dec 2015
60 23% U.S. Marshals (1998) - Rated 01 Dec 2015