Jimbo53

jimbo53
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 79% Adventureland (2009) - Rated 27 Aug 2016
98 91% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 27 Aug 2016
97 85% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 27 Aug 2016
50 2% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 27 Aug 2016
95 60% Moon (2009) - Rated 27 Aug 2016
96 79% Ghostbusters (1984) - Rated 27 Aug 2016
95 60% The Lost Boys (1987) - Rated 27 Aug 2016
99 97% Memento (2001) - Rated 27 Aug 2016
75 6% Synecdoche, New York (2008) - Rated 27 Aug 2016
95 60% Horrible Bosses (2011) - Rated 27 Aug 2016