Jinada

jinada
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2018
Location: Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 30% Donnie Darko (2001) - Rated 11 Apr 2018
60 16% American Sniper (2014) - Rated 11 Apr 2018
65 30% Raging Bull (1980) - Rated 11 Apr 2018
65 30% Doctor Strange: The Sorcerer Supreme (2007) - Rated 11 Apr 2018
75 46% The Revenant (2015) - Rated 11 Apr 2018
30 10% The Proposal (2009) - Rated 11 Apr 2018
10 3% Suicide Squad (2016) - Rated 11 Apr 2018
90 73% Batman Begins (2005) - Rated 11 Apr 2018
100 96% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Apr 2018
80 56% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 11 Apr 2018