Jlumz

jlumz
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% The Mist (2007) - Rated 15 Jun 2020
75 60% Drive (2011) - Rated 15 Jun 2020
75 60% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 15 Jun 2020
70 34% Green Street Hooligans (2005) - Rated 15 Jun 2020
70 34% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Jun 2020
90 98% Apocalypto (2006) - Rated 14 Jun 2020
80 82% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 14 Jun 2020
70 34% The Hateful Eight (2015) - Rated 14 Jun 2020
75 60% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Jun 2020
75 60% Babel (2006) - Rated 14 Jun 2020