Jlynn

jlynn
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 41% The Holiday (2006) - Rated 21 Jan 2018
97 87% 12 Strong (2018) - Rated 21 Jan 2018
96 66% Heat (1995) - Rated 21 Jan 2018
95 41% Casablanca (1942) - Rated 21 Jan 2018
96 66% The Hangover (2009) - Rated 21 Jan 2018
94 22% American Sniper (2014) - Rated 21 Jan 2018
90 9% Aloha (2015) - Rated 21 Jan 2018
95 41% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 21 Jan 2018
96 66% The Unit (2006) - Rated 21 Jan 2018
93 14% Top Gun (1986) - Rated 21 Jan 2018