Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jm78JP

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2020

more Recent Ratings
70 16% Freddy Vs. Jason (2003) - Feb 01, 2020
85 50% The Talented Mr. Ripley (1999) - Feb 01, 2020
80 33% Her (2013) - Feb 01, 2020
90 83% The Sixth Sense (1999) - Feb 01, 2020
80 33% Fast & Furious (2009) - Feb 01, 2020
90 83% La La Land (2016) - Feb 01, 2020
85 50% Spotlight (2015) - Feb 01, 2020
50 4% Saw III (2006) - Feb 01, 2020
95 95% Shutter Island (2010) - Feb 01, 2020
89 70% Inglourious Basterds (2009) - Feb 01, 2020