Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JnfrTE

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
96 65% Lady Bird (2017) - Jan 19, 2020
75 5% The Emperor's New Groove (2000) - Jan 19, 2020
97 80% When Harry Met Sally... (1989) - Jan 19, 2020
97 80% The Breakfast Club (1985) - Jan 19, 2020
88 45% Being John Malkovich (1999) - Jan 19, 2020
93 55% (500) Days of Summer (2009) - Jan 19, 2020
85 30% Love Actually (2003) - Jan 19, 2020
80 15% Wedding Crashers (2005) - Jan 19, 2020
85 30% Bridget Jones's Diary (2001) - Jan 19, 2020
100 95% In Bruges (2008) - Jan 19, 2020