Joakim88

joakim88
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 44% Memento (2001) - Rated 21 Mar 2017
85 76% The Straight Story (1999) - Rated 21 Mar 2017
94 95% Adam's Apples (2005) - Rated 21 Mar 2017
45 5% Groundhog Day (1993) - Rated 21 Mar 2017
83 69% Alien (1979) - Rated 21 Mar 2017
92 93% Her (2013) - Rated 21 Mar 2017
50 7% Whiplash (2014) - Rated 21 Mar 2017
68 22% Blue Velvet (1986) - Rated 21 Mar 2017
90 88% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 20 Mar 2017
88 81% Mulholland Drive (2001) - Rated 20 Mar 2017