JoaquiMaia

joaquimaia
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Inception (2010) - Rated 20 Jan 2017
95 80% Django Unchained (2012) - Rated 20 Jan 2017
79 56% The Great Gatsby (2013) - Rated 20 Jan 2017
100 93% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 20 Jan 2017
95 80% The Revenant (2015) - Rated 20 Jan 2017
69 50% Max Payne (2008) - Rated 20 Jan 2017
25 16% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 20 Jan 2017
13 6% Batman & Robin (1997) - Rated 20 Jan 2017
13 6% Catwoman (2004) - Rated 20 Jan 2017
34 36% Mars Attacks! (1996) - Rated 20 Jan 2017