Joaquim Maia

joaquim_maia
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Riding in Cars with Boys (2001) - Rated 27 May 2017
86 60% Say Anything... (1989) - Rated 14 May 2017
76 28% The Great Beauty (2013) - Rated 16 Apr 2017
87 63% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 15 Apr 2017
83 47% Into the Wild (2007) - Rated 15 Apr 2017
75 27% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 14 Apr 2017
73 23% Falling Down (1993) - Rated 14 Apr 2017
85 55% 20th Century Women (2016) - Rated 12 Apr 2017
85 55% The Game (1997) - Rated 08 Apr 2017
60 10% Beauty and the Beast (2017) - Rated 04 Apr 2017