Joco

joco
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 15 May 2012
Location: Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 28% The Weather Man (2005) - Rated 15 May 2012
100 69% The Fifth Element (1997) - Rated 15 May 2012
100 69% Trainspotting (1996) - Rated 15 May 2012
95 36% Saw (2004) - Rated 15 May 2012
100 69% Sin City (2005) - Rated 15 May 2012
100 69% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 15 May 2012
100 69% WALL·E (2008) - Rated 15 May 2012
90 28% Ghostbusters II (1989) - Rated 15 May 2012
90 28% Red Eye (2005) - Rated 15 May 2012
100 69% Star Trek: Nemesis (2002) - Rated 15 May 2012