JoeLight

joelight
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Blade Runner (1982) - Rated 27 Jan 2016
77 26% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 27 Jan 2016
85 50% Juno (2007) - Rated 27 Jan 2016
70 15% Minions (2015) - Rated 27 Jan 2016
87 56% Creed (2015) - Rated 27 Jan 2016
84 44% 22 Jump Street (2014) - Rated 27 Jan 2016
85 50% 21 Jump Street (2012) - Rated 27 Jan 2016
95 90% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 27 Jan 2016
90 69% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Jan 2016
99 98% 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Jan 2016