JoelGrant

joelgrant
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 31 May 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80% A Serious Man (2009) - Rated 31 May 2015
15% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 31 May 2015
46% Miller's Crossing (1990) - Rated 31 May 2015
46% Barton Fink (1991) - Rated 31 May 2015
80% The Thing (1982) - Rated 31 May 2015
10 95% Chinatown (1974) - Rated 31 May 2015
80% Metropolitan (1990) - Rated 31 May 2015
10 95% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 31 May 2015
10 95% Back to the Future (1985) - Rated 31 May 2015
10 95% Alien (1979) - Rated 31 May 2015