JohNash

Film Freak - 796 Film Ratings
Member Since: May 8, 2016
Check out JohNash's...
98 70% | Boogie Nights (1997) - Feb 19, 2019 |
97 46% | The Best Offer (2013) - Feb 18, 2019 |
96 30% | Exodus: Gods and Kings (2014) - Feb 18, 2019 |
98 70% | Waking Life (2001) - Feb 17, 2019 |
99 90% | The Favourite (2018) - Feb 15, 2019 |
99 90% | Alita: Battle Angel (2019) - Feb 14, 2019 |
98 70% | Mad Max: Fury Road (2015) - Feb 13, 2019 |
98 70% | Mad Max (1979) - Feb 13, 2019 |
98 70% | Climax (2018) - Feb 08, 2019 |
98 70% | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 08, 2019 |