JohnVajra

johnvajra
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Django Unchained (2012) - Rated 18 Dec 2016
80 57% In the Heat of the Night (1967) - Rated 18 Dec 2016
85 84% The Green Mile (1999) - Rated 18 Dec 2016
80 57% Sherlock Holmes (2009) - Rated 18 Dec 2016
80 57% The Island (2005) - Rated 18 Dec 2016
75 23% Witness (1985) - Rated 18 Dec 2016
70 3% The Lost Boys (1987) - Rated 18 Dec 2016
75 23% The Patriot (2000) - Rated 18 Dec 2016
75 23% Dirty Harry (1971) - Rated 18 Dec 2016
75 23% Mission: Impossible (1996) - Rated 18 Dec 2016