JonahB52

jonahb52
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2012
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

95 The Way, Way Back (2013) - Rated 31 Oct 2014
100 Her (2013) - Rated 30 Oct 2014
99 School of Rock (2003) - Rated 30 Oct 2014
100 The Legend of 1900 (1998) - Rated 30 Oct 2014
100 Lost in Translation (2003) - Rated 30 Oct 2014
99 Junebug (2005) - Rated 30 Oct 2014
90 Empire Records (1995) - Rated 30 Oct 2014
100 Amélie (2001) - Rated 30 Oct 2014
95 The Ladykillers (2004) - Rated 30 Oct 2014
90 Sunshine Cleaning (2009) - Rated 30 Oct 2014