Jonas0117

jonas0117
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 14 Jan 2022
70 27% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 27 Jun 2021
95 74% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 12 Jun 2021
90 66% The Lion King (1994) - Rated 12 Jun 2021
80 51% Superbad (2007) - Rated 09 Jun 2021
90 66% Oldboy (2003) - Rated 09 Jun 2021
70 27% Coco (2017) - Rated 09 Jun 2021
40 2% Thor (2011) - Rated 09 Jun 2021
70 27% West Side Story (1961) - Rated 07 Jun 2021
75 41% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 07 Jun 2021