JonasHC

jonashc
Movie Buff - 416 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 41% Shattered Glass (2003) - Rated 21 Mar 2012
57 37% Capturing the Friedmans (2003) - Rated 21 Mar 2012
55 29% Space Jam (1996) - Rated 15 Mar 2012
46 12% King Kong (2005) - Rated 15 Mar 2012
46 12% Road Trip (2000) - Rated 12 Mar 2012
60 50% Ring (1998) - Rated 10 Mar 2012
61 55% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 10 Mar 2012
58 41% The Haunted Mansion (2003) - Rated 10 Mar 2012
55 29% Quantum of Solace (2008) - Rated 10 Mar 2012
43 8% House on Haunted Hill (1999) - Rated 10 Mar 2012