JontheLobste

jonthelobste
Movie Buff - 441 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 17 Jul 2015
60 19% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 17 Jul 2015
30 5% Piranha 3DD (2012) - Rated 17 Jul 2015
70 35% Mr. Deeds (2002) - Rated 17 Jul 2015
20 2% The Innkeepers (2011) - Rated 17 Jul 2015
90 75% Mary Poppins (1964) - Rated 17 Jul 2015
60 19% Nekromantik (1987) - Rated 17 Jul 2015
50 12% Child's Play 3 (1991) - Rated 17 Jul 2015
60 19% The Skeleton Key (2005) - Rated 17 Jul 2015
90 75% Hot Shots! (1991) - Rated 17 Jul 2015