Jonzi

jonzi
Movie Buff - 329 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Wellington, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 36% The Inbetweeners Movie (2011) - Rated 17 Jun 2012
84 89% In the Loop (2009) - Rated 17 Jun 2012
80 76% The Station Agent (2003) - Rated 17 Jun 2012
78 63% The TV Set (2006) - Rated 17 Jun 2012
80 76% An Education (2009) - Rated 17 Jun 2012
75 53% Mean Girls (2004) - Rated 17 Jun 2012
80 76% Half Nelson (2006) - Rated 17 Jun 2012
79 69% The Ides of March (2011) - Rated 08 Apr 2012
70 41% Contagion (2011) - Rated 08 Apr 2012
80 76% 21 Jump Street (2012) - Rated 08 Apr 2012