Jopaily424

jopaily424
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Fight Club (1999) - Rated 04 Apr 2015
70 21% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Apr 2015
80 34% Vantage Point (2008) - Rated 04 Apr 2015
80 34% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 04 Apr 2015
60 7% The Hurt Locker (2009) - Rated 04 Apr 2015
80 34% Elysium (2013) - Rated 04 Apr 2015
80 34% Divergent (2014) - Rated 04 Apr 2015
90 50% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 04 Apr 2015
90 50% Gone Girl (2014) - Rated 04 Apr 2015
70 21% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 04 Apr 2015