JoppeDC

joppedc
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2020
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 03 Mar 2020
75 40% Neighbors (2014) - Rated 03 Mar 2020
5% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 03 Mar 2020
50 15% World War Z (2013) - Rated 03 Mar 2020
80 65% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 03 Mar 2020
80 65% Deadpool (2016) - Rated 03 Mar 2020
80 65% 21 Jump Street (2012) - Rated 03 Mar 2020
75 40% Limitless (2011) - Rated 03 Mar 2020
100 95% The Imitation Game (2014) - Rated 03 Mar 2020
65 25% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 03 Mar 2020