JordMcc

jordmcc
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 77% Wall Street (1987) - Rated 03 Dec 2016
88 32% The Crow (1994) - Rated 03 Dec 2016
92 67% A Garfield Christmas Special (1987) - Rated 03 Dec 2016
87 25% Green Room (2016) - Rated 03 Dec 2016
97 92% Sing Street (2016) - Rated 03 Dec 2016
95 84% The Last Waltz (1978) - Rated 03 Dec 2016
95 84% Rush (2013) - Rated 02 Dec 2016
79 6% 2012 (2009) - Rated 02 Dec 2016
88 32% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 02 Dec 2016
92 67% 8 Mile (2002) - Rated 02 Dec 2016