Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JordanBay

Movie Buff - 264 Film Ratings

Member Since: Dec 10, 2017

more Recent Ratings
Check out JordanBay's...
15% The Wind Will Carry Us (1999) - Dec 10, 2017
15% Taste of Cherry (1997) - Dec 10, 2017
10 87% Through the Olive Trees (1994) - Dec 10, 2017
10 87% Life and Nothing More... (1992) - Dec 10, 2017
62% Where Is the Friend's Home? (1987) - Dec 10, 2017
62% Autumn Sonata (1978) - Dec 10, 2017
32% The Virgin Spring (1960) - Dec 10, 2017
15% The Silence (1963) - Dec 10, 2017
32% Winter Light (1963) - Dec 10, 2017
32% Through a Glass Darkly (1961) - Dec 10, 2017