Jordanhj

jordanhj
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 67% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 20 Dec 2018
91 67% Green Room (2016) - Rated 18 Dec 2018
91 67% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 18 Dec 2018
92 81% 28 Days Later (2002) - Rated 18 Dec 2018
91 67% Cloverfield (2008) - Rated 18 Dec 2018
89 38% Split (2017) - Rated 18 Dec 2018
90 51% Get Out (2017) - Rated 18 Dec 2018
89 38% The Void (2016) - Rated 18 Dec 2018
92 81% The Strangers (2008) - Rated 18 Dec 2018
95 99% Stranger Things (2016) - Rated 18 Dec 2018