Jordez

jordez
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2012
Location: Huddersfield, West Yorkshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 82% Sunset Blvd. (1950) - Rated 19 Jul 2012
80 65% Indie Game: The Movie (2012) - Rated 19 Jul 2012
78 56% Rear Window (1954) - Rated 19 Jul 2012
82 76% Léon: The Professional (1994) - Rated 19 Jul 2012
89 85% Alien (1979) - Rated 03 Jul 2012
76 54% The Sting (1973) - Rated 17 May 2012
87 82% There Will Be Blood (2007) - Rated 09 May 2012
84 78% The Avengers (2012) - Rated 09 May 2012
79 57% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 04 May 2012
70 40% X-Men (2000) - Rated 03 May 2012