Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Josea07

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Jan 9, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
84 39% Vizontele (2001) - Jan 09, 2019
94 95% G.O.R.A. (2004) - Jan 09, 2019
86 59% A.R.O.G (2008) - Jan 09, 2019
92 89% CMYLMZ (2008) - Jan 09, 2019
81 23% CMYLMZ: Soru & Cevap (2010) - Jan 09, 2019
86 59% Av mevsimi (2010) - Jan 09, 2019
89 79% Yahsi bati (2010) - Jan 09, 2019
86 59% Bifo & CMYLMZ (2011) - Jan 09, 2019
88 75% CM101MMXI Fundamentals (2013) - Jan 09, 2019
73 6% Ali Baba ve 7 C├╝celer (2015) - Jan 09, 2019