Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jqwp7H

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 23, 2017

more Recent Ratings
90 0% Akira (1988) - Dec 23, 2017
90 0% Friday (1995) - Dec 23, 2017
90 0% Eraserhead (1977) - Dec 23, 2017
90 0% Dead Man (1995) - Dec 23, 2017
90 0% Halloween (1978) - Dec 23, 2017
90 0% Frankenhooker (1990) - Dec 23, 2017
90 0% Phenomena (1985) - Dec 23, 2017
90 0% The Man Who Fell to Earth (1976) - Dec 23, 2017
90 0% Gimme Danger (2016) - Dec 23, 2017
90 0% Suspiria (1977) - Dec 23, 2017