Jsakov

jsakov
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% The Mechanical Monsters (1941) - Rated 18 Mar 2016
90 70% Apocalypse Now (1979) - Rated 18 Mar 2016
90 70% Hugo (2011) - Rated 18 Mar 2016
3% Big Momma's House 2 (2006) - Rated 18 Mar 2016
85 40% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 18 Mar 2016
90 70% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 18 Mar 2016
90 70% Intouchables (2011) - Rated 18 Mar 2016
80 24% Around the World in 80 Days (2004) - Rated 18 Mar 2016
90 70% The Help (2011) - Rated 18 Mar 2016
95 92% The Incredibles (2004) - Rated 18 Mar 2016